Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

 

W sobotę 21 maja w Kaliszu obyły się półfinały Mistrzostw Wielkopolski w mini piłce siatkowej dziewcząt! W kategorii DWÓJEK nasz klub reprezentowały dwa zespoły.

Siatkarz Jarocin I to zespół, w którym grały: Agnieszka Becela, Klaudia Kujawa, Zuzanna Zaradna. Przypomnijmy, że zespół ten awansował do półfinałów, zajmując drugie miejsce w eliminacjach, ulegając dwoma punktami jedynie zespołowi ze Środy Wlkp. (w turnieju towarzyskim, który odbył się wcześniej w Kaliszu, wygrał wszystkie swoje mecze). Niestey, dziewczęta tym razem nie poradziły sobie ze stresem i przegrały dwa pierwsze spotkania. W tej sytuacji straciły szansę na awans i ostatecznie pozostała walka o niższe lokaty. W dalszej fazie grając już bez obciążenia psychicznego pewnie wygrały swoje mecze i zajęły 7. lokatę.

Na szczęście drugi zespół Siatkarza w składzie: Zuzanna Włodarczyk, Sandra Pohl, Zuzanna Kalinowska, poradził sobie z emocjami i zagrał na tyle dobrze, że mógł nawet walczyć o miejsce pierwsze, ponieważ o wejściu do finału zaważył stosunek małych punktów. Nasz zespół, niestety, miał gorszy bilans i najwyższą lokatą, jaką mógł zająć, było miejsce trzecie. W meczu o najniższy stopień podium Siatkarz uległ zespołowi z Murowanej Gośliny i ostatecznie zajął 4. miejsce, awansujący tym samym do finału rozgrywek minisiatkówki dziewcząt na szczeblu wojewódzkim.

 


 

 

Subskrybuj kanał RSS serwisu