Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

 

10 kwietnia w Środzie Wielkopolskiej zostały rozegrane eliminacje do Mistrzostw Wielkopolski w mini piłce siatkowej dziewcząt. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 1998 (czwórki), rocznik 1999 (trójki) oraz rocznik 2000 (dwójki). Siatkarz Jarocin wystawił jeden zespół grający w TRÓJKACH i dwa zespoły w DWÓJKACH.

W grupie "trójek" do rozgrywek przystąpiło 7 zespołów. Grano każdy z każdym, jednego seta do 25 punktów. Do półfinałów awansowały 4 zespoły. Niestety, nasz zespół zajął 5. miejsce i odpadł z dalszych rozgrywek.

W grupie "dwójek" do rozgrywek przystąpiło 16 zespołów, które podzielono na 4 grupy. W grupach grano każdy z każdym do 25 punktów. Po rozegraniu wszystkich spotkań do półfinałów tego turnieju awansowały po 2 zepoły z każdej grupy, które utworzyły dwie grupy po 4 zespoły i rywalizowały każdy z każdym.
Z kolei zespoły z miejsc 3 utworzyły grupę, która rywalizowała o miejsca IX - XII, a zespoły z miejsc 4 grupę, która grała o miejsca XIII - XVI.
Z grup półfinałowych najlepsze zespoły rozegrały mecz o 1. miejsce, natomiast drugie miejsca z tych grup rywalizowały o miejsce 3. Po wygraniu wszystkich swoich meczów do finału awansowały zespoły: UKS ŚRODA Środa Wlkp. I oraz TKS SIATKARZ Jarocin I, który w finale przegrał nieznacznie (25:23) i zajął 2. miejsce. W meczu o miejsce 3 spotkały się zespoły: UKS DWÓJKA Stęszew I oraz TKS SIATKARZ Jarocin II. Stęszew wygrał 25:18 i zajął 3. miejsce, natomiast nasz drugi zespół zakończył zawody na miescu IV.

 

Do półfinałów Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce dziewcząt "DWÓJKAMI" awansowało 6 zespołów:

  1. UKS ŚRODA Środa Wlkp. I
  2. TKS SIATKARZ Jarocin I
  3. UKS DWÓJKA Stęszew I
  4. TKS SIATKARZ Jarocin II
  5. SP Miłosław
  6. UKS DWÓJKS Stęszew II

 

SKŁADY ZESPOŁÓW

Rocznik 1999

TKS SIATKARZ Jarocin: Julia Kornobis, Zuzanna Tyl, Dominika Parzysz, Aleksandra Frąszczak.

Rocznik 2000

TKS SIATKARZ Jarocin I: Agnieszka Becela. Klaudia Kujawa, Zuzanna Zaradna.

TKS SIATKARZ Jarocin II: Zuzanna Kalinowska, Zuzanna Włodarczyk, Sandra Pohl.

 

Trener zespołów: Elżbieta Smoczyńska.

 

Subskrybuj kanał RSS serwisu